SZAJNA na targach OPTYKA 2018

W dniach 23-24.11.2018 w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Optyka 2018. Ta najważniejsza impreza dla branży odbywa się co 2 lata i jest okazją do spotkań z optykami, prezentacji nowości i wymiany doświadczeń. Nasze stoisko odwiedziło ponad 800 osób z 300 salonów optycznych, eksperci branżowi oraz media.

    

Zaprezentowaliśmy podczas targów zupełnie nową linię soczewek okularowych EGO. EGO to soczewki wyraźnie cieńsze od typowych szkieł okularowych. Ten aspekt wzbudził największe zainteresowanie odwiedzających dzięki przygotowanym przez nas próbkom szkieł. Zapewniają szersze pola widzenia i wyższy komfort parzenia w ekrany. Pokryte są nanosrebrem, które chroni oczy przed infekcjami. W ramach EGO dostępne będą szkła jednoogniskowe, ze wsparciem akomodacji, biurowe i progresywne.

 

Soczewka progreswna EGO Pro X zdobyła Złoty Medal Targów 2018. EGO Pro X to indywidualne, progresywne soczewki okularowe. Każda para jest niepowtarzalna, jak człowiek, który je nosi, ponieważ oprócz korekcji pacjenta, uwzględnia parametry anatomiczne twarzy i kształt oprawy. W efekcie EGO Pro dają uczucie naturalności i łatwości użytkowania. Opatentowane technologie ClearView i ThinMAX zapewniają o 40% szersze obszary optymalnego widzenia i o 20%-50% mniejszą grubość szkieł.

 

image

Odwiedzający mieli okazję wziąć udział w konkursie „Świętuj z nami 10 lat technologii FreeForm”. Podczas czterech tur 20 osób wygrało bon na zakup soczewek okularowych w firmie SZAJNA. Łączna pula nagród wynosiła 20 000 zł. Wszystkim zwycięzcom, którzy wykazali sie wiedzą o naszej firmie i produktach serdecznie gratulujemy!

                                    

powrót do artykułów