Prezentacje nowości katalogowych zakończone!

Nowy katalog, który obowiązuje od 15 października stał się okazją do spotkań z optykami. Trzy niezależne zespoły rozjechały się w trzy różne części Polski. Zaczęliśmy 27 września w Gdańsku, ostatnie spotkanie odbyło się 11 października we Wrocławiu i w Warszawie. Spotkaliśmy się w 14 miastach z blisko 850 osobami z 380 zakładów optycznych.

Najważniejszymi bohaterami spotkań okazały się nasze nowe szkła progresywne – VEO Alinea. Zastosowana w ich technologia ClearView zapewni pacjentom noszącym okulary progresywne o 40% szersze obszary widzenia i o 40% mniejszą intensywność aberracji. Uczestnicy nie tylko wysłuchali o tym, jak ta opatentowana technologia działa. Mogli zobaczyć, testować soczewki progresywne VEO Alinea i przekonać się, jakie wrażenia zapewnią pacjentom. Uczestnicy potwierdzali, że szkła VEO Alinea mają lepsze właściwości optyczne od większości aplikowanych obecnie w ich zakładach szkieł progresywnych.

      

  

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za uwagę, a zwycięzcom, którzy wygrali bony na zakup soczewek w SZAJNA, serdecznie gratulujemy!

powrót do artykułów