Podsumowanie wiosennej edycji Akademii SZAJNA

Od marca 2018 symboliczne mury Akademii SZAJNA opuściło blisko 300 optyków ze 170 zakładów. W 14 miastach: Wrocławiu, Legnicy, Siedlcach, Lublinie, Radomiu, Bydgoszczy, Gdańsku, Białymstoku, Ełku, Katowicach, Krakowie, Częstochowie, Kielcach i Rzeszowie, podczas całodniowych szkoleń optycy zdobywali szlify eksperckie w obszarze rozwiązań dla osób po 40 roku życia.

Podczas szkoleń poruszane były kwestie właściwego doboru produktu odpowiedniego dla pacjenta oraz anatomicznej personalizacji okularów. Uczestnicy poznali zaawansowane aspekty produktów dla osób dojrzałych jak soczewki progresywne, biurowe, dwustrefowe oraz wspierajace akomodację, które zwiększają komfort pacjenta i przyspieszają adaptację do nowych okularów.

Szczegółowo omówiona została również kwestia zasady działania tak zwanego antyrefleksu, roli powłoki antyrefleksyjnej, właściwości użytkowych i ochronnych dla osoby noszącej okulary z antyrefleksem.

Mamy świadomość, że dla osób potrzebujących korekcji zarówno do dali jak i bliży w naszym katalogu znajduje się bardzo dużo produktów – mówi Michał Szajna, Dyrektor Handlowy SZAJNA Laboratorium Optyczne – dlatego na naszym szkoleniu staramy się pokazać różnice pomiędzy rozwiązaniami oraz pracować na prawdziwych przypadkach. W ten sposób uczestnicy wychodzą z zupełnie nowym podejściem do doboru szkieł wieloogniskowych. Cieszymy się, że nasze szkolenia spotykają się z tak dobrym odbiorem. To dla nas zawsze wielka przyjemność i inspiracja, kiedy spotykamy się z optykami, dlatego wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie.

 

     

powrót do artykułów