Tworzymy z pasją i z pasji

SZAJNA Laboratorium Optyczne jest polską firmą rodzinną, zajmującą się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy soczewek okularowych.

 

Oferujemy najszerszy asortyment soczewek jednoogniskowych, dwuogniskowych, progresywnych, barwionych, fotochromowych i polaryzacyjnych, a także specjalistycznych o dużych mocach.

 

Chcemy, aby użytkownik otrzymał najlepszy produkt wspierający wzrok – wykonany precyzyjnie, poprawiający ostrość widzenia oraz wygodny w użyciu czyli odporny na zarysowania, łatwy w czyszczeniu, szybko odparowujący.

 

Prowadzimy badania dzięki którym rozwijamy powłoki oraz udoskonalamy konstrukcje szkieł. Współpracujemy z ośrodkami naukowymi na terenie Polski oraz jesteśmy członkiem Komisji Normalizacyjnej ds. wyrobów optycznych. Nasze laboratorium wyposażyliśmy w najnowocześniejszy park maszynowy w naszej części Europy.

 

Produkowane w Szajna Laboratorium Optycznym najwyższej klasy soczewki okularowe można kupić w salonach optycznych w Polsce i krajach ościennych. Jakością naszych produktów cieszą się już miliony Europejczyków.

 

 

 

 

 

Tadeusz Szajna
Prezes Zarządu

 

cookis

Firma SZAJNA wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą obsługę.
Kontynuacja przeglądania stron internetowych firmy SZAJNA oznacza zgodę użytkownika na korzystanie z plików cookie.