Nowy kolor szkieł fotochromowych już w sprzedaży!

Okulary fotochromowe, często kojarzone są z typowymi odcieniami jak szary i brązowy. Te najbardziej uniwersalne i najczęściej wybierane kolory nie są jedynymi dostępnymi w SZAJNA. Współczesne szkła fotochromowe są inspirujące, młodzieńcze i mogą barwić się pod wpływem słońca na zaskakujące kolory. W naszej ofercie znajdą Państwo szkła zabarwiające się na kolor niebieski, różowy i szarozielony – te kolory dostępne są w  linii fotochromowej Solar VII.

image

Od 1 czerwca 2018 w ofercie SZAJNA dostępne są również szkła fotochromowe w nowym, szafirowo-niebieskim kolorze. Ten ciekawy odcień to połączenie szarości i granatu. Jest bezpieczny i stonowany, stanowi alternatywę dla żywej i intensywnej barwy niebieskich szkieł fotochromowych Solar. Przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie dyskretną odmianę oraz poszukującym okularów, w których kolor oprawy bedzie współgrał z zabarwieniem szkieł.

Nowy kolor szkieł fotochromowych dostępy jest zarówno dla soczewek jednoogniskowych jak również Zoom HD, BiFocus HD i progresywnych VEO.

powrót do artykułów