Nowe szkła progresywne VEO Alinea

Jeśli nosisz okulary progresywne, lub przymierzasz się do swojej pierwszej pary, to od 15 października znajdziesz w naszej ofercie zupełnie nowe szkła progresywne VEO Alinea.

Twój styl życia jest bardzo zróżnicowany? chcesz mieć okulary na każdą okazję? VEO Alinea dopasują się do Ciebie. To soczewki progresywne o uniwersalnym profilu użytkowym. Świetnie sprawdzą się zarówno w otwartej przestrzeni, podczas prowadzenia samochodu jak i posługiwania się urządzeniami elektronicznymi. Będą wygodne w pomieszczeniach, a także do czytania lub wykonywania czynności precyzyjnych.

Okulary progresywne z VEO Alinea dadzą Ci większą swobodę spoglądania w różnych kierunkach. Dzięki opatentowanej technologii ClearView, szkła progresywne VEO Alinea zapewniają szersze, wygodniejsze obszary widzenia na każdą odległość oraz znacznie mniej zakłóceń na bokach.

Swoje nowe okulary progresywne z VEO Alinea możesz mieć również w wersji fotochromowej, a także przeciwsłonecznej z filtrem polaryzacyjnym. Nie zapomnij o anterefleksie – szkła będą trwalsze, łatwiejsze w czyszczeniu, szybciej odparują. Możesz wybrać uniwersalną powłokę zmniejszającą ilość odbić na powierzchni lub anterefleks z funkcją – chroniący przed światłem niebieskim lub do jazdy samochodem.

Teraz kupując parę okularów progresywnych z VEO Alinea możesz otrzymać drugą parę szkieł VEO Alinea lub soczewki biurowe w promocyjnej cenie. Szczegóły promocji znajdziesz w zakładach optycznych na terenie kraju.

powrót do artykułów