Nowe szkła do opraw sportowych Active 120 HD

Najnowsza generacja soczewek do opraw sportowych to Twoja szansa na zaproponowanie okularów korekcyjnych nowej grupie odbiorców.

Nowa estetyka

 

Soczewki OPTIPLAST Active120O HD to przede wszystkim bardzo wysoka estetyka. Docenią ją przede wszystkim osoby, którym dotychczas trudno było zaproponować okulary sportowe z soczewkami pozbawionymi bardzo dużych grubości w środku optycznym i na krawędziach.

 

Szerokie pole widzenia

 

Unikalna technologia obliczeniowa sprawia, że każdy użytkownik (bez względu na korekcję) zyskuje pole widzenia o szerokości 120 stopni na każde oko (po 60 stopni w lewo i w prawo od głównej osi widzenia), dzięki czemu może cieszyć się większą swobodą widzenia podczas wykonywania czynności sportowych.

 

Jeszcze większa dostępność

 

Soczewki Active120 HD dostęne są w szerszych zakresach mocy, niż dotychczas oferowane soczewki Sport HD. Active120 HD dostępne są w 3 wariantach krzywizn bazowych (6, 8 i 10) oraz w indeksach 1.50, 1.53, 1.60 i 1.67 (białe, Transitions, polaryzacyjne).

 

Jeszcze cieńsze i lżejsze

 

Oprawy sportowe często wymagają zastosowania bardzo „szerokich” soczewek, co negatywnie przekłada się na ich grubość. Zachowując pole widzenia o szerokości 120° gwarantujące wysoką jakość optyczną soczewki Active120 HD zapewniają redukcję grubości od strony skroni (zarówno dla mocy ujemnych jak i dodatnich).

image

Jak zamawiać?

 

Podczas zamawiania soczewek Active120 HD należy podać:

  • PD (rozstaw źrenic),
  • HD (wys. położenia źrenic),
  • kąt wygięcia frontu oprawy,
  • kształt oprawy (przesłany drogą elektroniczną).

 

Zachęcamy do zamawiania soczewek Active120 HD razem z usługą montażu w SZAJNA. Stosowana przez nas technologia frezowania krawędzi szkieł umożliwia uzyskanie bardzo nietypowych faset, w tym typu step-back. Więcej informacji znajdziesz w „Przewodniku po produktach SZAJNA”.

powrót do artykułów