Nowa powłoka antyrefleksyjna Diament NanoAG

ANTYREFLEKS I ANTYBAKTERYJNA OCHRONA OCZU

Diament NanoAG to pierwsze na polskim rynku szkła okularowe o własnościach atyrefleksyjnych wyposażonych w mikrowarstwę jonów srebra. Dzięki niej powierzchnia soczewek ma właściwości antybakteryjne, co wpływa na podwyższoną ochronę bardzo delikatnej i wrażliwej na wszelkie zanieczyszczenia okolicy oczu. Aseptyczna warstwa ochronna znajduje się po obu stronach soczewek. Jest nanoszona w specjalnej technologii, która powoduje, że jest zupełnie niewidoczna dla użytkownika, a jednak zachowuje swoje działanie.

Szkła Diament NanoAG powstały na bazie 25 lat doświadczenia firmy SZAJNA w produkcji szkieł okularowych. Mają bardzo wysokie parametry optyczne, a także są niebywale łatwe i przyjazne w codziennym użytkowaniu. Wielowarstwowe uszlachetnienia na powierzchni oprócz jonów srebra wykorzystują inne substancje o własnościach  hydrofobowych, oleofobowych i antystatycznych. nim na soczewkach trudniej osadza się brud, kurz i woda, a nawet silne zabrudzenia bardzo łatwo usunąć. Nie bez znaczenia jest także ochrona przed zarysowaniami, wyższa niż w przypadku innych szkieł w ofercie SZAJNA.

WŁAŚCIWOŚCI JONÓW SREBRA

Diament NanoAG to szkła, które posiadają mikrowarstwę jonów srebra. Srebro w postaci jonów dodatnich wykazuje silne właściwości antybakteryjne. Z tego względu jest szeroko
stosowane w medycynie (m.in. jako składnik środków odkażających i dezynfekujących) oraz materiał, z którego wykonuje się np. narzędzia chirurgiczne.

image

NIEPRZECIĘTNA ESTETYKA

Specjalistom z firmy SZAJNA udało się stworzyć szkła, które przy zapewnieniu wysokich parametrów antyrefleksyjnych posiadają bardzo dyskretny i delikatny kolor
szczątkowego odbicia światła. Dzięki temu oczy użytkownika sa lepiej widoczne, a okulary zyskują nowy, bardziej elegancki charakter. Diament NanoAG to idealny wybór bez względu na typ okularów – świetnie sprawdzi się na szkłach bezbarwnych, fotochromowych i przeciwsłonecznych.

NIE WAŻNE CZY NOSISZ SZKŁA PROGRESYWNE, BIUROWE CZY JEDNOOGNISKOWE SOCZEWKI CYLINDRYCZNE

image

WYSOKIE WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWE

Szkła Diament NanoAG mają bardzo wysokie parametry optyczne, a także są niebywale łatwe i przyjazne w codziennym użytkowaniu. Wielowarstwowe uszlachetnienia na powierzchni oprócz jonów srebra zawierają inne substancje o własnościach hydrofobowych, oleofobowych i antystatycznych. Dzięki nim na soczewkach trudniej osadza się brud, kurz i woda, a nawet silne zabrudzenia bardzo łatwo usunąć. Nie bez znaczenia jest także ochrona przed zarysowaniami, wyższa niż w przypadku innych szkieł w ofercie SZAJNA.

image

Szkła Diament NanoAG dostępne są w niezależnych zakładach optycznych na terenie całej Polski.

Znajdź optyka blisko domu>>

powrót do artykułów