Druga para soczewek progresywnych lub biurowych za 50 zł!

Masz ponad 40 lat? Wybierasz się po optyka po nowe okulary? To najlepszy moment, by kupić dwie pary okularów! Skorzystaj z naszej promocji na duety. Oto, co możesz wybrać:

Jeśli dużo czytasz, pracujesz przy komputerze, przebywasz w pomieszczeniach wybierz:

  • Pierwsza para – już od 1044 zł za komplet szkieł progresywnch VEO Master G3, VEO Alinea, Comfort G4, Expert G3, Ultra G2. W tej parze będziesz chodzić na zakupy, jeździć samochodem, pójdziesz do kina i na spacer. Będziesz widzieć daleko, na odległości pośrednie i blisko.
  • Druga para – 50 zł za komplet soczewek Biuro G2 HD lub Biznes G2 HD. W tej parze poczujesz się idealnie gdy przebywasz w pomieszczeniach. Będziesz dobrze widzieć przy biurku, pracując przy komputerze, w warsztacie, wygodnie będzie Ci czytać.

Jeśli chcesz mieć dwie pary okularów progresywnych – np. fotochromowe, polaryzacyjne lub bezbarwne, aby mieć okulary na każda pogodę. Lub jeśli chcesz mieć dwie oprawy w zupełnie innym stylu i cieszyć się dwoma parami okularów na różne okazje. Druga para może służyć jako zapasowa.

  • Pierwsza para – już od 1312 zł za komplet soczewek progresywnych VEO Alinea (nowość roku 2018).
  • Druga para – 50 zł za komplet szkieł progresywnych VEO Alinea.

VEO Alinea to szkła, które sprawdzą się w różnorodnych warunkach – podczas jazdy samochodem, na spacerze, przy komputerze i książce. Dodatkowo szerokie pola widzenia i niewielkie zniekształcenia boczne dadzą większą swobodę patrzenia. W okularach z VEO Alinea szczególnie łatwo korzysta się z płynnej zmiany mocy.

Cena drugiej pary soczewek zawsze wyniesie 50 zł.

Oferta promocyjna dotyczy wyłącznie soczewek okularowych firmy SZAJNA Laboratorium Optyczne i nie łączy się z innymi promocjami. Promocja obowiązuje jedynie przy jednoczesnym zakupie dwóch par okularów dla tego samego użytkownika. Przedmiotem promocji nie są oprawy okularowe. Cena 50 zł dotyczy tańszej, biorąc pod uwagę ceny katalogowe, pary szkieł. Promocja obowiązuje do 30 stycznia 2019 roku.

Po soczewki promocyjne zapraszamy do dobrych zakładów optycznych na terenie Polski.

Aby znaleźć optyka kliknij tu>>

powrót do artykułów