#bepiecznyoptyk #bezpiecznebadaniewzroku

W czasie zagrożenia epidemiologicznego nie można zaniedbywać osób, które potrzebują nowych okularów. Ważne jest, aby zapewnić bezpieczeństwo, a także komfort badania i doboru okularów w salonie optycznym wszystkim jego uczestnikom – pacjentowi, optykowi, optometryście czy okuliście.

Już w najbliższy poniedziałek rusza akcja informacyjna przygotowana przez naszą firmą pod hasłami „Bezpieczny Optyk” oraz „Bezpieczne badanie wzroku”.

Celem naszej akcji jest wskazanie optykom jak mogą zadbać o siebie i personel w czasie pandemii. Użytkownikom okularów chcemy pomóc w znalezieniu zakładów i salonów optycznych, które w czasie trwania epidemii są w stanie prowadzić obsługę zgodnie ze standardami bezpieczeństwa.

Na potrzeby akcji stworzone zostały strony internetowe:
www.bezpiecznioptycy.pl
www.bezpiecznebadaniewzroku.pl

Już dziś zachęcamy optyków do oznaczania swoich postów w internecie hashtagami #bezpiecznyoptyk oraz #bezpiecznebadaniewzroku – umożliwią one klientom łatwiejsze dotarcie do działających salonów.

Do poniedziałku na stronach internetowych pojawią się przygotowane przez nas materiały elektroniczne, które optycy będą stosować w mediach elektronicznych. Również w poniedziałek pojawi się nowa mapa optyków na której oznaczane będą salony biorące udział w akcji.

powrót do artykułów