Akademia SZAJNA działa online

Rozpoczynamy cykl bezpłatnych szkoleń dla właścicieli i pracowników zakładów optycznych. Codziennie o godzinie 11:00 będziemy prowadzić prezentacje naszych produktów oraz narzędzi do zamawiania i usług dodatkowych. To doskonała okazja, by uzupełnić swoją wiedzę i poznać ciekawe narzędzia w pracy zakładu optycznego.

 

Aby przyłączyć się do szkoleń potrzebny jest komputer i internet. Nie trzeba pobierać żadnych dodatkowych aplikacji – wystarczy zapisać się na szkolenie, a kilka minut przed jego rozpoczęciem kliknąć w link, który przyszedł na mail po rejestracji. Każde szkolenie dostępne jest pod innym adresem i po zakończeniu jest niedostępne.

 

14 kwietnia (wtorek) godz. 11:00

SZAJNA Nawigator – Internetowe Centrum Obsługi Optyka – podstawy obsługi

Szkolenie wprowadzające w świat SZAJNA Nawigatora. Agnieszka Menczykowska pokazuje przydatne funkcje, które przydadzą się w codziennych zadaniach, organizacji pracy personelu i mogą zastąpić kontakt telefoniczny z SZAJNA.
Poziom: Podstawowy
Czas trwania: 40 minut

ZAPISZ SIĘ

 

 

15 kwietnia (środa) godz. 11:00

SZAJNA Nawigator – Internetowe Centrum Obsługi Optyka – komunikacja i korzystanie z promocji

Jeśli zastanawiają się Państwo jak korzystać z duetów, kodów promocyjnych czy zgłosić gwarancję adaptacji, Agnieszka Menczykowska pokaże jak korzystać z okazji, oszczędzać pieniądze i czas w SZAJNA Nawigatorze.
Poziom: Podstawowy
Czas trwania: 40 minut

ZAPISZ SIĘ

 

 

16 kwietnia (czwartek) godz. 11:00

Transitions GEN 8

SZAJNA jako pierwsza firma soczewkowa w Polsce wprowadziła u siebie szkła Transitions GEN 8, jednak epidemia utrudniła prezentacje tego produktu. Michał Szajna pokaże możliwości i cechy nowego materiału raz porówna go z wcześniejszą generacją Transitions VII.
Poziom: średniozaawansowany
Czas trwania: 60 minut

ZAPISZ SIĘ

 

 

17 kwietnia (piątek) godz. 11:00

Słoneczne szkolenie – rozwiązania przeciwsłoneczne dla pacjentów z korekcją wzorku

Sezon na szkła przeciwsłoneczne mamy już w pełni, a produktów optycznych do korekcyjnych okularów chroniących przed słońcem wiele. Agnieszka Menczykowska zaprezentuje szybki przegląd dostępnych materiałów i ich cech a także podpowie, jak przekonać pacjenta do zainwestowania w ochronę wzroku przed słońcem.
Poziom: średniozaawansowany
Czas trwania: 60 minut

ZAPISZ SIĘ

 

 

Już wkrótce zapisy na:

  • Poniedziałek 20.04.2020 – SZAJNA Nawigator – konfiguracja soczewek – trudne przypadki. Prowadzący: Paweł Kabanienko
  • Wtorek 21.04.2020 – SZAJNA Nawigator – Zdalne profilowanie. Prowadzący: Paweł Kabanienko
  • Środa 22.04.2020 – Wprowadzenie do szkieł progresywnych VEO. Prowadzący: Michał Szajna
  • Czwartek 23.04.2020 – Szkła progresywne VEO – różnice i zasady doboru. Prowadzący: Michał Szajna
  • Piątek 24.04.2020 – Szkła progresywne VEO – najczęstsze powody braku adaptacji i sposoby by ich uniknąć. Prowadzący: Michał Szajna

 

powrót do artykułów