Moje szkła

Super efekt – modne okulary i kolorowe szkła fotochromowe

Okulary fotochromowe kojarzą się z typowymi przeciwsłonecznymi kolorami – brązowym i szarym. Jednak paleta możliwości w szkłach fotochromowych jest znacznie większa.  Szeroką paletę barw oferują szkła fotochromowe Solar VII.

Dostępne kolory są czyste i młodzieńczo świeże, w połączeniu z modnymi metalowymi lub przezroczystymi oprawkami dają nowoczesny i bardzo ciekawy wygląd.

Kolorem sezonu 2018 jest kolor fioletowy – szkła fotochromowe Solar VII barwią się w 50 sekund do wyrazistego fioletu. To odważny kolor, po który chętnie sięgną młode osoby.

Oczywiście dostępne są również różowe okulary – w pomieszczeniach przezroczyste, na słońcu te inteligentne szkła zabarwiają się na landrynkowy róż. Warto pamiętać, że zabarwione różowe okulary zmieniają percepcję barw i wbrew oczekiwaniom świat nie wydaje się w nich tak pozytywny.

Niebieskie okulary – wyraziste na słońcu, powodują, że świat wydaje się przez nie bardziej słoneczny i ciepły. Po wejściu do pomieszczenia szkła fotochromowe Solar VII stają się w ciągu kilku minut prawie bezbarwne.

Osoby ceniące sobie klasykę odnajdą w palecie barw nietuzinkowe odcienie szarości: szaro-zielone szkła fotochromowe Solar VII lub szafirowo-szare szkła Transitions VII.

Co ważne, każde szkła fotochromowe chronią Twoje oczy przed promieniowaniem UV. Zawarte w nich kryształy fotochromowe reagują na promienie UV zmianą barwy i jednocześnie nie dopuszczają niebezpiecznego promieniowania do wrażliwego wnętrza oczu.

Zachęcamy również do uszlachetnienia okularów – szkła z antyrefleksem są wygodniejsze w użyciu i trwalsze niż niezabezpieczone. Antyrefleks zapewnia łatwiejsze czyszczenie okularów, odporność na zabrudzenia, zarysowania i bardzo dużą szybkość odparowywania. Szkła fotochromowe bardzo dobrze sprawdzą się z antyrefleksem uniwersalnym, zmniejszającym ilość odbić jak Diament Plus, ale także z powłoką do okularów biurowych  LED Control.

powrót do artykułów
cookis

Firma SZAJNA wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą obsługę.
Kontynuacja przeglądania stron internetowych firmy SZAJNA oznacza zgodę użytkownika na korzystanie z plików cookie.